Форум г. Волноваха


Форум перенесен на новый движок! Новый форум доступен по адресу: www.volnovaha.com

Волновахский портал | Форум "Волноваха" | Фотогалерея
Сегодня: 17.02.2020 - 02:01:08
   Форум г. Волноваха -> Авто&Мото&Вело -> Уроды
Автор Сообщение

f-74

Волновахец
Статистика:
Тем создано: 12
Сообщений: 378
Репутация: 87 ±
http://nevsedoma.com.ua/images/2008/226/1/olga_gs1.jpg
--------------------------------------------------
\\\"А ты видел худого гаишнега?!\\\"
Сообщение # 1. Отправлено: 04.12.2008 - 21:59:29

Гнява

Волновахец
Статистика:
Тем создано: 12
Сообщений: 218
Репутация: 40 ±
404 not found
--------------------------------------------------
Фсем +5 :-)
Сообщение # 2. Отправлено: 04.12.2008 - 22:01:13

f-74

Волновахец
Статистика:
Тем создано: 12
Сообщений: 378
Репутация: 87 ±
ІНСТРУКЦІЯ з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України
...22. Взаємовідносини працівників ДПС з учасниками дорожнього руху…


22.11. Особливості взаємовідносин з народними депутатами України, суддями, працівниками органів прокуратури, які є учасниками дорожнього руху.

22.11.1. Народні депутати України в позасудовому порядку не можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху (1306-2001-п). У випадку, якщо можливі запобіжні заходи або стягнення за вчинене правопорушення не пов’язані із затриманням чи арештом народного депутата України, він може бути притягнутий до адміністративної відповідальності в судовому порядку без згоди на те Верховної Ради України.

При цьому не допускаються адміністративне затримання народного депутата України, особистий огляд, огляд транспортного засобу, що ним використовується.

22.11.2. Особистість судді недоторкана, він не може бути притягнутий до адміністративної відповідальності, затриманий або примусово доставлений до ОВС у порядку провадження стосовно справ про адміністративні правопорушення. Недоторканність судді поширюється також на транспорт, що ним використовується, на майно і документи, що йому належать. Про допущені суддею порушення складається рапорт, який передається командирові підрозділу з обов’язковою реєстрацією для подальшої передачі за місцем роботи.

22.11.3. Відносно працівника прокуратури не допускаються примусове доставляння до ОВС, особистий огляд, огляд речей і транспортного засобу, що їм використовується. Провадження про адміністративне правопорушення стосовно працівника прокуратури може бути порушено тільки за згодою вищого прокурора. За фактом порушення Правил дорожнього руху (1306-2001-п) працівником прокуратури, працівником ДПС складається рапорт, який у подальшому направляється вищому прокуророві.

22.11.4. Якщо народний депутат, суддя чи працівник прокуратури керує транспортним засобом у стані сп’яніння, йому пропонується припинити керування. Огляд на визначення стану сп’яніння згаданих осіб у медичних закладах проводиться тільки в разі їх згоди. У цьому разі працівник ДПС повідомляє про вказаний випадок командирові підрозділу ДПС і діє згідно з його рішеннями. У зазначених випадках командирові підрозділу необхідно запросити на місце виявлення правопорушення представника закладу, в якому дана особа працює, або представника вищого органу. У разі відмови від проведення медичного огляду на стан сп’яніння в присутності двох свідків складається протокол з вичерпними відомостями про особу правопорушника, її стан та наявні ознаки сп’яніння. Після складання протоколу забороняється вживати будь-яких заходів до затримання або інші примусові дії стосовно цієї особи. Їй пропонується скористатися послугами таксі або попутного транспорту і надається можливість викликати іншу машину чи водія.

22.12. Про подію, зазначену у пункті 22.11.4 Інструкції працівником ДПС, що виявив правопорушення, без зволікань складається ґрунтовний рапорт, до якого можуть долучатися інші матеріали.

22.13. Особливості взаємовідносин з особами, які користуються дипломатичним імунітетом, іноземцями та особами без громадянства.

22.13.1. При порушенні Правил дорожнього руху (1306-2001-п) особою, яка користується дипломатичним імунітетом, після перевірки документів, що засвідчують особу та її статус, який підтверджується спеціальним посвідченням (дипломатична, консульська, службова чи акредитаційна картка), що видається Міністерством закордонних справ України (далі — МЗС України), складається протокол про адміністративне правопорушення.

22.13.2. Якщо особа, що користується дипломатичним імунітетом, керує транспортним засобом у стані сп’яніння, їй пропонується припинити керування.

Огляд у медичних закладах на визначення стану сп’яніння згаданої особи проводиться тільки в разі її згоди. У цьому випадку працівник ДПС повідомляє про подію командирові підрозділу ДПС і діє згідно з його рішеннями. У зазначених випадках командиру підрозділу ДПС ДАІ необхідно запросити на місце виявлення правопорушення представника дипломатичного представництва, в якому дана особа працює, або представника Управління дипломатичних представництв МЗС України.

У разі відмови від проведення медичного огляду на стан сп’яніння в присутності двох свідків складається протокол з вичерпними відомостями про особу правопорушника, його стан та явні ознаки сп’яніння. Після складання протоколу забороняється вживати будь-яких заходів щодо затримання або інші примусові дії стосовно цієї особи. Їй пропонується скористатися послугами таксі або попутного транспорту і надається можливість викликати іншу машину чи водія.

22.13.3. Про факт відсторонення від керування транспортним засобом особи, яка користується дипломатичним імунітетом, негайно повідомляється чергова частина У(В)ДАІ для подальшого інформування ГУМВС, УМВС та Департаменту ДАІ МВС України, а також чергового МЗС України.

22.13.4. При порушенні Правил дорожнього руху (1306-2001-п), яке не впливає на безпеку дорожнього руху, водієм дипломатичного транспортного засобу — громадянином України слід мати на увазі, що водій може виконувати термінове доручення посла.

У таких випадках працівник ДПС повинен записати дані водія та автомобіля, свідків порушення і рапортом доповісти про виявлене правопорушення своєму безпосередньому керівництву для подальшого інформування чергової частини У(В)ДАІ.

22.13.5. Іноземці, які не користуються дипломатичним імунітетом, та особи без громадянства підлягають адміністративній відповідальності на загальних підставах з громадянами України».
--------------------------------------------------
\\\"А ты видел худого гаишнега?!\\\"
Сообщение # 3. Отправлено: 04.12.2008 - 22:19:12

f-74

Волновахец
Статистика:
Тем создано: 12
Сообщений: 378
Репутация: 87 ±
Ублюдки. Просто галимые, конченые ублюдки.
Ни черта у нас в стране не изменится пока будет существовать каста небожителей, коим закон не писан.

«Якщо народний депутат, суддя чи працівник прокуратури керує транспортним засобом у стані сп’яніння, йому пропонується припинити керування. Огляд на визначення стану сп’яніння згаданих осіб у медичних закладах проводиться тільки в разі їх згоди. У цьому разі працівник ДПС повідомляє про вказаний випадок командирові підрозділу ДПС і діє згідно з його рішеннями. У зазначених випадках командирові підрозділу необхідно запросити на місце виявлення правопорушення представника закладу, в якому дана особа працює, або представника вищого органу. У разі відмови від проведення медичного огляду на стан сп’яніння в присутності двох свідків складається протокол з вичерпними відомостями про особу правопорушника, її стан та наявні ознаки сп’яніння. Після складання протоколу забороняється вживати будь-яких заходів до затримання або інші примусові дії стосовно цієї особи. Їй пропонується скористатися послугами таксі або попутного транспорту і надається можливість викликати іншу машину чи водія. »

Это просто писец какой-то... Простому человеку в этом случае - 2500 штрафа, а этим ублюдкам - такси [censored]дь суки...

Helmet

Судя по всему "ваши" уже у власти были, и собственно до этой всей хрени довели
--------------------------------------------------
\\\"А ты видел худого гаишнега?!\\\"
Сообщение # 4. Отправлено: 04.12.2008 - 22:19:49

f-74

Волновахец
Статистика:
Тем создано: 12
Сообщений: 378
Репутация: 87 ±
http://moto.kiev.ua/forum/?trid=general/1228327624673&vp=0
--------------------------------------------------
\\\"А ты видел худого гаишнега?!\\\"
Сообщение # 5. Отправлено: 04.12.2008 - 22:20:03

f-74

Волновахец
Статистика:
Тем создано: 12
Сообщений: 378
Репутация: 87 ±
http://moto.kiev.ua/forum/?trid=general/1221657284929&vp=22#lastpost
--------------------------------------------------
\\\"А ты видел худого гаишнега?!\\\"
Сообщение # 6. Отправлено: 04.12.2008 - 22:22:12

Гнява

Волновахец
Статистика:
Тем создано: 12
Сообщений: 218
Репутация: 40 ±
От те и дипломатическая прикосновенность.
Вспомнилась полит реклама, когда два мусорилы стоят, а рядом в машине насилуют девушку. И один другому говорит, якобы вмешаться нужно, ато такое дело. А другой ему отвечает, мол, та ты чё, ты на номера посматри. А там какие то модный номера.
А ведь так оно и есть по жизни. Детки наших политиков и олигархов занимаються беспределом, и им за это никакого наказания. Обидно товарищи.
--------------------------------------------------
Фсем +5 :-)
Сообщение # 7. Отправлено: 04.12.2008 - 22:24:40

f-74

Волновахец
Статистика:
Тем создано: 12
Сообщений: 378
Репутация: 87 ±
А мне не обидно. Было недавно - есть у нас улица с ОДНОСТОРОННИМ движением. Ехал вечером по правилам, с женой и ребенком - навстречу, естессно НЕ ПО ПРАВИЛАМ, ехало нечто лоб в лоб.
Человек я мягкий, добрый , но уж больно вспыльчивый, и планка отрубается полностью-за несправедливость могу отоварить серьезно. Так вот я не свернул, хоть у этого ушлепка и иномарка и воно, сцуко, мне светило и бибикало типа пропусти - ибо не хер! Разминулись кое как, воно стало , я стал, пока отстегивался, был слышен юношеский уверенный мат- а когда вышел да пошел к нему (ой чё хотел сделать)http://www.volnov.org.ua/forum/smile/girl_devil.gif дык воно рявкнуло мотором и умчалося.... сссссука.
Правильно люди говорят - нарушая правила на дороге, создавая аварийные ситуации ты покушаешься на чью-то жизнь.
--------------------------------------------------
\\\"А ты видел худого гаишнега?!\\\"
Сообщение # 8. Отправлено: 19.01.2009 - 22:50:35
Страницы:  1  
Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться
Powered by WR-Forum © 1.8