герб Волноваха
Волновахский городской портал


Главная
Добавить новость!
2023-12-10 [09:37:26]
Разделы сайта

ГНИ информирует...

О Волновахе
История города
История города (укр) Информация о районе
Природные территории
Большие и малые села
Села и посёлки (укр)
Карты, схемы
Расписание поездов
Расписание электричек
Расписание автобусов
Банки, банкоматы
Такси
Отдых, развлечения
Провайдеры, сети
Мобильная связь
Телевидение
Кабельное ТВ
Радиостанции
Архив форума
Карта сайта
Библиотеки, музеи
Газеты
Учебные заведения
Организации города
Достопримечательности:
Великоанадольский лес
Дендрарий
Лесной колледж
Музей леса
Монастырь

Архив новостей

Друзья сайта

Устав территориальной громады

Форум

Фотогалерея

Поиск работы

Погода в Волновахе

Фирмы, организации

На варті державного добра

Закінчився 2008 рік. Для ревізорів Волноваського міжрайонного контрольно-ревізійного відділу це час підбиття підсумків повсякденної роботи, направленої на покращення стану фінансово - бюджетної дисципліни на підконтрольній території. В 2008 році було сформовано міжрайонний відділ, до складу якого увійшов контрольно-ревізійний відділ міста Докучаєвськ. Мережа підконтрольних об'єктів значно збільшилася, тому в порівнянні з минулим роком контролем було охоплено більше підприємств різних форм власності. Протягом 2008 року проведено ревізії в 38 підприємствах та установах. Насамперед, за мету було поставлено не лише виявлення порушень, а оцінку стану фінансової та бюджетної дисципліни, стан функціонування внутрішнього контролю на обревізованих об'єктах.

Обсяг охоплених ревізіями фінансових та матеріальних ресурсів становить понад 293 млн. грн. Виявлено недоотримання фінансових ресурсів у сумі 306,71 тис. грн. Характерними для багатьох сільських та селищних рад залишаються порушення щодо надання в оренду природних та матеріальних ресурсів. Земельні ділянки радами надаються за заниженими ставками, а в деяких випадках без правовстановлюючих документів, у результаті втрачає кошти місцевий бюджет. Неодноразово, виступаючи на колегіях районної державної адміністрації, наші працівники свою увагу зосереджували на порушеннях, які характерні для багатьох сільських та селищних рад, але протягом року знову переконувалися, що керівники органів місцевого самоврядування не зробили висновків щодо контролю за виконанням доходної частини бюджету та отриманням додаткових фінансових ресурсів. Як виявилося, і на підприємствах державної та комунальної форм власності є порушення, пов'язані з передачею в оренду майна.

Протягом року спеціалістами відділу було виявлено фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 713,09 тис. грн. Знову значне місце займають порушення при виплаті заробітної плати працівникам бюджетних установ. Особлива увага приділялася виплаті премій апарату управління при невиконанні доходної частини, або при наявності недофінансування для розрахунків за спожиті енергоносії.

Допускаються порушення при розрахунках відпускних працівникам та на час перебування у відрядженнях.

Значні суми порушень виявлені ревізорами підчас дослідження питань капітального та поточного ремонтів. Ревізори зіткнулися з тим, що керівними окремих об'єктів контролю підписують акти виконаних ремонтних робіт та перераховують кошти на рахунки підрядників без проведення контрольних обмірів фактично виконаних робіт та перевірки проектно -кошторисної документації. Аналізом зроблених витрат на утримання транспортних засобів на багатьох підприємствах та в установах встановлено безпідставне списання паливно-мастильних матеріалів та за завищеними нормами. Зазначені порушення стали можливими через відсутність належного контролю з боку керівництва об'єктів та недієвості внутрішнього фінансового контролю. За результатами ревізій притягнуто до адмністративної відповідальності 66 службових осіб, за порушення законодавства про бюджетну систему 6 протоколів направлено для розгляду у районний суд, притягнуто до матеріальної відповідальності 6 осіб та до дисциплінарної - 14. Контрольно-ревізійним управлінням у Донецькій області застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на 6 установах нашого району.

Л. ПРОКОПЕНКО, начальник Волноваського МКРВ.

Газета "Наше Слово" № 2(9618) от 10 января 2009г.


Обсуждение новостей на форуме


Адрес текущей страницы: www.volnov.org.ua

Рекомендуем: