герб Волноваха
Волновахский городской портал


Главная
Добавить новость!
2023-12-10 [10:19:29]
Разделы сайта

ГНИ информирует...

О Волновахе
История города
История города (укр) Информация о районе
Природные территории
Большие и малые села
Села и посёлки (укр)
Карты, схемы
Расписание поездов
Расписание электричек
Расписание автобусов
Банки, банкоматы
Такси
Отдых, развлечения
Провайдеры, сети
Мобильная связь
Телевидение
Кабельное ТВ
Радиостанции
Архив форума
Карта сайта
Библиотеки, музеи
Газеты
Учебные заведения
Организации города
Достопримечательности:
Великоанадольский лес
Дендрарий
Лесной колледж
Музей леса
Монастырь

Архив новостей

Друзья сайта

Устав территориальной громады

Форум

Фотогалерея

Поиск работы

Погода в Волновахе

Фирмы, организации

"Голос молоді" нестримний

Минулого тижня до нашого району завітала делегація молодих журналістів з Кам’янець-Подільського і Донецька на чолі з головою Донецької обласної суспільної організації "Асоціація інфокультура”, журналісткою І. Р. Ольшанською. Метою їхнього приїзду було виконання чергового пункту плану заходів, що проводяться у рамках соціального молодіжного проекту "Схід і захід разом – очима юних журналістів”, який розпочався з 1 червня цього року. До гостей залюбки приєдналися і наші юнкори з Октябрьської ЗОШ під керівництвом директора школи Н. І. Кравченко, і так, дружною громадою, вони всі разом реалізували розроблену програму другої літньої тематичної зміни Всеукраїнської школи журналістського мистецтва "Голос молоді”.

Програма передбачала п’ятиденну навчально-розважальну сесію, що відбувалася з 15 серпня у різних місцях. Минула субота була присвячена екскурсіям по культурно-історичних об’єктах нашого району (Свято-Успенський Миколо-Васиівський монастир, "Форест-парк”, музей лісу). Разом з делегацією мандрував і кореспондент районної газети, щоб поспілкуватися з гостями, на власні очі побачити їхню зацікавленість журналістською справою, відчути настрій молоді з дальнього куточку нашої країни. Районне керівництво потурбувалося, щоб забезпечити гідні умови проживання для гостей і зробити їхнє перебування на волноваській землі приємним. А директор ДОЦ ім. К. Бабіна А. О. Грушин (у корпусі його центру оселилася делегація), о. Тихон із Свято-Успенського Миколо-Василівського монастиря, представник адміністрації оздоровчого комплексу "Форест-парк” Т. О. Колкунова і завідуюча музеєм лісу О. О. Кашенець прекрасно виконали це завдання. Хвилини екскурсій подарували багато цікавих емоцій і вражень, які відобразилися у газеті, створеній наприкінці зміни юнкорами.

Від’їжджаючи додому, юні гості прощалися, як велить давній український звичай, – з обіймами й поцілунками, дякували організаторам такої чудової зустрічі, котру ініціювала газета Верховної Ради України "Голос України”. Молодь певна: скоро захочеться побачитися знову.

Газета "Наше Слово"


Обсуждение новостей на форуме


Адрес текущей страницы: www.volnov.org.ua

Рекомендуем: