герб Волноваха
Волновахский городской портал


Главная
Добавить новость!
2023-12-10 [08:33:49]
Разделы сайта

ГНИ информирует...

О Волновахе
История города
История города (укр) Информация о районе
Природные территории
Большие и малые села
Села и посёлки (укр)
Карты, схемы
Расписание поездов
Расписание электричек
Расписание автобусов
Банки, банкоматы
Такси
Отдых, развлечения
Провайдеры, сети
Мобильная связь
Телевидение
Кабельное ТВ
Радиостанции
Архив форума
Карта сайта
Библиотеки, музеи
Газеты
Учебные заведения
Организации города
Достопримечательности:
Великоанадольский лес
Дендрарий
Лесной колледж
Музей леса
Монастырь

Архив новостей

Друзья сайта

Устав территориальной громады

Форум

Фотогалерея

Поиск работы

Погода в Волновахе

Фирмы, организации

Тестування найрозумніших школярів

Минулого тижня у Волноваській ЗОШ №2 відбулося тестування для найрозумніших школярів у рамках всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу "Колосок”, заключний етап якого саме в такому вигляді проходив паралельно в усіх школах країни, що побажали взяти участь у цьому заході. Координатором конкурсу в нашому районі, до речі, є вчитель фізики Волноваської ЗОШ №2 В. Я. Майліс.

Тестові завдання, розроблені Міністерством освіти і науки України, об’єднані у три тематичних блоки (по 10 питань різного рівня складності): "Наука і техніка”, "Жива природа”, "Планета Земля”, – і розраховані на учнів трьох вікових категорій (3 – 4, 5 – 6, 7 – 8 класи). За результатами відповідей проголошуються переможці – автори найкращих індивідуальних робіт та найсильніші учнівські групи. На думку В. Я. Майліса, серед учнів його школи є достойні кандидатури, які мають стати якщо й не переможцями, то призерами конкурсу – обов’язково. Адже перед тим, як взяти участь у всеукраїнському етапі, діти пройшли суворий вибірковий тур на шкільному та районному рівнях.

Головна перевага цього заходу серед подібних, як вважає фахівець-координатор, у його максимальному наближенні до дитячого мислення й рівня знань, що даються у школі. На відміну від традиційних предметних олімпіад та інших інтелектуальних конкурсів, які вимагають від юних учасників виняткової ерудованості та володіння матеріалом поза шкільною програмою "Колосок” не має на меті заохопити до навчання лише вундеркіндів, а просто активізує навчальну діяльність школярів, творчий підхід вчителів і розрахований на звичайного сумлінного представника загальноосвітнього закладу. Тестові завдання виконати цілком реально, якщо ти справді серйозно ставилися до шкільних уроків, і саме це найбільше сподобалося дітям – вони відчули впевненість у власних можливостях.

Газета "Наше Слово"


Обсуждение новостей на форуме


Адрес текущей страницы: www.volnov.org.ua

Рекомендуем: Красивые проекты мебели для постройки самостоятельно www.mastertip.ru/furniture