герб Волноваха
Волновахский городской портал


Главная
Добавить новость!
2023-12-10 [09:06:09]
Разделы сайта

ГНИ информирует...

О Волновахе
История города
История города (укр) Информация о районе
Природные территории
Большие и малые села
Села и посёлки (укр)
Карты, схемы
Расписание поездов
Расписание электричек
Расписание автобусов
Банки, банкоматы
Такси
Отдых, развлечения
Провайдеры, сети
Мобильная связь
Телевидение
Кабельное ТВ
Радиостанции
Архив форума
Карта сайта
Библиотеки, музеи
Газеты
Учебные заведения
Организации города
Достопримечательности:
Великоанадольский лес
Дендрарий
Лесной колледж
Музей леса
Монастырь

Архив новостей

Друзья сайта

Устав территориальной громады

Форум

Фотогалерея

Поиск работы

Погода в Волновахе

Фирмы, организации

Телефон і радіо подорожчали?

«Нещодавно чув, що щось змінюється в тарифах на телефонні та радіопослуги. Розмір плати на щось зростає, на щось зменшується. Чи можна дізнатися, що саме відбувається з цими послугами ?
З повагою до газети М. Панасюк,
м. Волноваха». ветеран-пенсіонер.

Відповідає начальник дільниці №25 цеху електрозв'язку №7 Сергій Іванович САМІЙЛЕНКО:

- Так, дійсно, відповідно до рішення Національної комісії з питань регулювання зв'язку України з 1 жовтня змінюються тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги для абонентів міст та райцентрів.

На 10 відсодків зменшується розмір плати за встановлення телефону, підключеного до окремої лінії. Для мешканців міст та райцентрів вона становитиме 180 — 216 грн. з ПДВ замість 200—240 грн., для мешканців села -144 грн. з ПДВ замість 160 грн.

Також частково змінюються тарифи на користування послугами місцевого телефонного зв'язку. Для абонентів місцевої телефонної мережі міст та райцентрів розмір абонентної плати за користування телефоном збільшується на 20 відсотків.

Для абонентів з почасовою оплатою розмов абонплата становитиме 16,44 грн. з ПДВ замість 13,70 грн., без почасової оплати - 23, 50 грн. з ПДВ замість 19,58 грн.

Водночас для абонентів місцевої телефонної мережі сіл та селищ міського типу, за винятком райцентрів, тарифи на послуги користування телефоном залишаються без змін. Для пільгових категорій наших споІживачів всі існуючі пільги збережені. Зміна граничних тарифів є цілком обґрунтованою і необхідною, адже востаннє вони переглядалися у 2006 році, а за цей час збільшилися експлуатаційні витрати операторів телекомунікацій, зокрема, зросли індекси цін виробників промислової продукції, споживчих цін. Відповідно тарифи на телекомунікаційні послуги місцевої телефонної мережі лише віддалялись від собівартості. Введення ж в дію нових граничних тарифів місцевої телефонної мережі дозволить нам продовжити роботи з розвитку, технічного переоснащення та реконструкції діючої телекомунікаційної мережі, введення нових можливостей фіксованого зв'язку. Усе це дасть змогу забезпечувати мешканців району якісним і надійним зв'язком та новими сучасними телекомунікаційними послугами.

Також з 1 жовтня 2008 року абонентна плата за користування основною радіоточкою становитиме для населення 6 грн. з ПДВ.

ВАТ «Укртелеком» - єдиний оператор в Україні, який надає послуги проводового радіомовлення по всій території країни. Товариство несе суттєві витрати для обслуговування обладнання і споруд мережі проводового радіомовлення. Існуючі тарифи на користування основною радіоточкою покривають лише незначну частку витрат на надання такої послуги. Для збереження можливості нашим абонентам і надалі користуватися послугами проводового радіомовлення компанія для зменшення збитків змушена переглянути тарифи.

Газета "Наше Слово" № 82 (9595) от 15 октября 2008г.


Обсуждение новостей на форуме


Адрес текущей страницы: www.volnov.org.ua

Рекомендуем: