герб Волноваха
Волновахский городской портал


Главная
Добавить новость!
2024-02-21 [16:30:25]
Разделы сайта

ГНИ информирует...

О Волновахе
История города
История города (укр) Информация о районе
Природные территории
Большие и малые села
Села и посёлки (укр)
Карты, схемы
Расписание поездов
Расписание электричек
Расписание автобусов
Банки, банкоматы
Такси
Отдых, развлечения
Провайдеры, сети
Мобильная связь
Телевидение
Кабельное ТВ
Радиостанции
Архив форума
Карта сайта
Библиотеки, музеи
Газеты
Учебные заведения
Организации города
Достопримечательности:
Великоанадольский лес
Дендрарий
Лесной колледж
Музей леса
Монастырь

Архив новостей

Друзья сайта

Устав территориальной громады

Форум

Фотогалерея

Поиск работы

Погода в Волновахе

Фирмы, организации

Барви рідного краю

Фестиваль народної творчості з такою назвою, який пройшов минулої суботи в РЦКД, буквально захопив глядачів яскравою різноманітністю музики, етносу та культури мешканців Волноваської землі. Районне свято пісенного й танцювального фольклору, а також декоративно-прикладного мистецтва було відбірковим туром однойменного обласного фестивалю й мало на меті визначити найкращі зразки народної творчості.

А це, нам здається, зробити буде важко навіть дуже компетентному журі (до речі, до його складу на цьому святі увійшли досвідчені спеціалісти управління культури і туризму облдержадміністрації).

Перед початком свята гостей щиро зустрічали народний духовий оркестр міського Центру національних культур, народний ансамбль народної пісні "Калинонька" з с. Калініно, вокальний ансамбль "Джерело" з с. Володимирівка, велика виставка робіт мереживниць, вишивальниць, майстрів фотографії, розпису по шовку, обробки дерева й металу, талановитих художників, у тому числі й дітей. А численні учасники концертної програми намагалися продемонструвати багато того, на що здатні наші талановиті співвітчизники.

Хоровий, ансамблевий чи сольний спів, акапельний вокал чи театралізоване сценічне дійство, естрадні фольклорні мініатюри чи хореографічні композиції, музичні п'єси для скрипки й баянів чи справжні романси — все було підпорядковано головній ідеї свята — насправді показати всі барви рідного краю. і від того воно вийшло таким, що враження від нього ще довго будуть хвилювати всіх, кому пощастило побачити все це на власні очі.

Тетяна ТАРНОВСЬКА.
Газета "Наше Слово" № 80 (9593) от 8 октября 2008г.


Обсуждение новостей на форуме


Адрес текущей страницы: www.volnov.org.ua

Рекомендуем: