герб Волноваха
Волновахский городской портал


Главная
Добавить новость!
2023-12-04 [05:02:30]
Разделы сайта

ГНИ информирует...

О Волновахе
История города
История города (укр) Информация о районе
Природные территории
Большие и малые села
Села и посёлки (укр)
Карты, схемы
Расписание поездов
Расписание электричек
Расписание автобусов
Банки, банкоматы
Такси
Отдых, развлечения
Провайдеры, сети
Мобильная связь
Телевидение
Кабельное ТВ
Радиостанции
Архив форума
Карта сайта
Библиотеки, музеи
Газеты
Учебные заведения
Организации города
Достопримечательности:
Великоанадольский лес
Дендрарий
Лесной колледж
Музей леса
Монастырь

Архив новостей

Друзья сайта

Устав территориальной громады

Форум

Фотогалерея

Поиск работы

Погода в Волновахе

Фирмы, организации









Микільске, Миколаївка, Новоандріївка, Новогригорівка

Микільске

МИКІЛЬСЬКЕ — село, центр сільської Ради, розташоване за 40 км на захід від районного центру і за 18 км від залізничної станції Великоанадоль. Населення — 2231 чоловік. У селі розташована центральна садиба колгоспу ім. Петровського, кількість орної землі становить 5379 га. Це — багатогалузеве господарство з розвинутим рільництвом і тваринництвом. Допоміжні галузі - садівництво, бджільництво. 10 трудівників колгоспу мають урядові нагороди. На території Микільського — середня школа, палац культури, бібліотека. Прокладено 3,5 км водопроводу. Село засноване в 40-х роках XIX століття.

Миколаївка

МИКОЛАЇВКА — село, центр сільської Ради. Розташована за 20 км на схід від районного центру і залізничної станції Волноваха. Населення — 1987 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Богданівка, Вікторівна, Новогнатівка. Центральна садиба колгоспу ім. Шевченка міститься у Миколаївці. Артіль має 4309 га орної землі, спеціалізується на виробництві зерна і продуктів тваринництва. У 1968 році трудівники колгоспу зібрали з га 33 цнт озимої пшениці, 28 цнт зерна кукурудзи, виробили на 100 га сільськогосподарських угідь 384,7 цнт молока, 53,3 цнт м'яса. 11 передовиків артілі відзначені урядовими нагородами, в т. ч. голова колгоспу І. М. Шиян — орденом Леніна. У селі — восьмирічна школа, палац культури, бібліотека. Заснована Миколаївка у 1813 році. Першу Раду селянських депутатів обрано на початку 1918 року. КНС (голова Д. М. Пархоменко) організовано 1 серпня 1920 року. 360 жителів села за ратні подвиги під час Великої Вітчизняної війни і за доблесну працю у народному господарстві нагороджено орденами і медалями СРСР. У Новогнатівці досліджено курган доби пізньої бронзи.

Новоандріївка

НОВОАНДРІЇВКА — село, центр сільської Ради. Розташована за 14 км на північний захід від районного центру і залізничної станції Волноваха. Населення — 1235 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Кирилівка, Червоне. На території Новоандріївки розміщена центральна садиба колгоспу "Дружба". В артілі -3505 га орної землі. Вирощуються переважно зернові та технічні культури; розвинуте тваринництво м'ясо-молочного напряму. У 1968 році одержано з га 32,5 цнт озимої пшениці, 31 цнт. зерна кукурудзи. Вироблено на 100 га сільгоспугідь 396 цнт молоко, на 100 га зернових -35,2 тис. штук яєць. За досягнення у сільськогосподарському виробництві 8 колгоспників нагороджені орденами і медалями. Новоандріївка заснована у 1842 році переселенцями з північних областей України. Уродженець села П. Ломако був кочегаром на броненосці «Потьомкін». З 1905 року до 1917 жив у Румунії. Партійна організація сформована 1925 року у складі 6 чоловік. Під час тимчасової гітлерівської окупації в селі діяла підпільна патріотична група.

Новогригорівка

НОВОГРИГОРІВКА (до 1917 року — Буряківка) — село, центр сільської Ради, розташоване за 10 км на південний захід від районного центру і залізничної станції Волноваха. Населення — 222 чоловіка. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Новопавлівка і Трудове. У селі міститься комплексна бригада колгоспу ім. Чапаєва (центральна садиба розташована у м. Волновасі). Є ферма великої рогатої худоби. На території Новогригорівки — початкова школа, клуб, бібліотека. Засноване село у 1882 році.



Адрес текущей страницы: www.volnov.org.ua

Рекомендуем: